Учесници DLD салона на Институту

29. октобра 2018.

[:sr]

Институт за физику у Београду у понедељак, 29. октобра, посетили су учесници DLD салона, једне од водећих међународних конференција о новим технологијама. Овај скуп је истог дана, у поподневним сатима, организован у Народном музеју у Београду.

DLD салони се организују у Минхену, Њујорку, Бриселу, Берлину и Тел Авиву, а ове је недеље и Београд домаћин овог скупа на коме еминентни предавачи представљају актуелне и узбудљиве теме из дигиталне културе.

Учесници овог скупа су искористили сунчано октобарско преподне да у Београду виде „несвакидашњу“ научну институцију – да буду гости нашег Иновационог центра, обиђу неколико наших лабораторија, башту Института и салу „Звонко Марић“, где им се обратио директор, др Александар Богојевић.

Прочитајте више о DLD салону