ПРИЗНАЊА: Сајт НКП међу 50 најбољих

На традиционалној свечаности у Скупштини града Београда, у среду, 6. фебруара, интернет портал „Наука кроз приче“ који подржава Институт за физику у Београду добио је признање Top50. Наиме, „Наука кроз приче“ (НКП) је ове године изабрана међу 50 најбољих места на интернету у Србији, на листи коју сваког фебруара објављује магазин PC Press.

Ово признање додељује се већ 22 године и како наводе организатори представља „једини званични избор најбољих сајтова, страница на друштвеним мрежама и апликација у Србији“. „Наука кроз приче“ се налази међу пет сајтова у категорији Образовање и наука (на слици), у оквиру које је за најбољи сајт изабрана нова интернет презентација Народног музеја у Београду. Поред ове, постоје категорије Вести, Сервиси, Дом и забава, али и бројне друге, где су се нашли и најпосећенији портали у Србији.

„Наука кроз приче“ је медијска иницијатива која је покренута у јулу 2017. године уз подршку Института за физику у Београду.

Прочитајте више о најбољим сајтовима у Србији: Топ 50 листа 2018.

Посетите сајт Наука кроз приче