ИМЕНОВАН УПРАВНИ ОДБОР ИФ

Поштоване колегинице и колеге,

Као што нам је и обећано, и званично је завршена процедура именованња Управних одбора научноистраживачких организација. У прилогу прослеђујем акт о именовању Управног одбора Института за физику у новом мандатном периоду, који је Председник Владе потписао у суботу 25. октобра 2014. г.

Честитам свима на именовању овако квалитетног Управног одбора у коме су, имеђу осталих, налазе четири академика, председник надзорног одбора Телекома, и директор најстарије српске научне институције. Посебно треба да нас радује што Управни одбор предводи наш недавно пензионисани колега академик Ђорђе Шијачки. У том смислу Институт за физику је једина институција која из ”својих” редова има већину чланова УО, што представља велико признање нашој кући.

Одлуку можете наћи на страници.

Честитам и свим истраживачима и службама наше куће.

Александар Богојевић, директор ИФ